Procházka, vyjížďka, piknik

a jiné aktivity

Skvělý parťák na procházku - to je oslík! A proč? Protože je prostě pracant a chlupatý sympaťák!

Nejen, že když děti bolí nohy, dokáže je vézt, ale celou cestu bez řečí ponese Vaše věci i jídlo na piknik třeba pro početnou rodinu.

Vyrazte s námi na zcela individuální vycházku - Váš počet nelimitujeme!

Vyrazte s oslíky přes les do luk a polí, kde za pěkného počasí může být cílem piknik v přírodě! Pokud už sluníčko tolik nehřeje, můžete zvolit kteroukoli vhodně dostupnou restauraci. My už na Vás s oslíky venku počkáme anebo se rozloučíme! Vše je o domluvě, o Vašich přáních, Vy si máte vychutnat příjemný den!


A kdo stále nebude mít dost, může oslíky vyčesat, vyčistit výběh, prostě se o ně postarat tak, jako to děláme denně my! Dozvíte se více o jejich bytí a navíc - každá zkušenost se v životě hodí! Mimo to se za to u nás neplatí :)

Co byste měli před procházkou u nás vědět?

Vhodná obuv a oblečení - půjdeme polními cestami či přímo polem, lesem, přes kořeny, v listí, blátem i upravenými cestami.

Kočárek - pokud předem víte, že Váš kočárek není vhodný do terénu, dejte nám to předem vědět, přizpůsobíme trasu.

V situaci, kdy s oslíky přijedeme my za Vámi, budete vybírat trasu Vy a tak naopak požádáme my Vás, abyste nám o cestě předem řekli základní informace. Oslíci se často bojí neznámých věcí a míst a tak buďte připraveni, že se jim nemusí líbit přejít třeba mostek.

Děti / dospělí - prosím, dejte nám také včas vědět, zda-li budete mít s sebou dítě do cca 25kg, které se na oslíkovi bude vézt, ať vezmeme sedlo!

Piknik - nezapomeňte sdělit Vaše stravovací návyky!

Za sněhu a příliš velkého deště je nutné výlet přesunout na jiný termín. Oslíci promoknou a hrozí jim nachlazení - nejsou jako koně, kteří mají srst vůči dešti uzpůsobenou.